Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Tė ndryshme : A e keni ditur se kripa mund tė pėrdoret edhe pėr kėtė? (VIDEO)
Postuar nga redaksia Kyqur 2016/8/12 9:59:25 (2311 Lexime)Ne e pėrdorim kripėn pėr ēdo gjė, qė prej ushqimit e deri tek pastrimi i rrugėve tė ngrira nė kohėn e dimrit. Kripa ėshtė njė pėrbėrės shumė i dobishėm, qė gjithashtu ndikon qė ne tė qėndrojmė tė hidratuar dhe gjallė.
Sido qė tė jetė, kripa mund tė pėrdoret edhe pėr gjėra tjera pėrveē kėtyre qė i cekėm mė lartė. Ajo mund tė pėrdoret pėr tė rregulluar shumė probleme nė shtėpi.


Nė videon e i tij, HouseholdHacker tregon pėr shtatė mėnyrat e pėrdorimit tė kripės, qė ēdokush mund t’i performojė lehtė nė shtėpi ose apartament, transmeton Gazeta Express.

Kripa ėshtė e mirė pėr pastrim, pastrim tė ndryshėm, dhe madje edhe pėr zhbllokimin e tubit tė banjos apo kuzhinės./portalb


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.