Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Kėrēova : Plumbi qorr godet tė riun nga Kėrēova !
Postuar nga redaksia Kyqur 2016/8/5 18:12:23 (3902 Lexime)Dje nė mbrėmje nė orėn 21:00 nė Kėrēovė nė qendrėn sportive, B.R. (22) nga Kėrēova ėshtė goditur nė kėmbėn e djathtė nga plumbi qorr nga arma e zjarrit derisa luante futboll nė objekt.Tė plagosurit me inicialet B.R. i ėshtė dhėnė ndihmė nė Qendrėn mjekėsore Kėrēovė, ku ėshtė konstatuar lėndim trupor dhe ėshtė lėshuar pėr kurim shtėpiak.

Janė duke u ndėrmarrė masa pėr zbardhjen e rastit.


/express


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.