Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Kėrēova : Arrestohet shkupjani nė Kėrēovė, transportonte arsenal municioni
Postuar nga redaksia Kyqur 2016/7/13 4:53:58 (1141 Lexime)Shkupjani A.J. (23) ėshtė kapur nė stacionin hekurudhor nė Kėrēovė me pushkė dhe municion armatimi legale, transmeton Telegrafi Maqedoni.

Pas kontrollit tė kryer te ai ėshtė gjetur i ėshtė konfiskuar njė armė zjarri – pushkė “Toz” e kalibrit 16 mm e prodhimit rus, dhe shumė lloje tė plumbave.Pėr shkak tė dyshimit tė arsyeshėm tė prodhimit tė paligjshėm tė posedimit tė armėve, ndėrmjetėsimin dhe shitjen e armėve, stacioni policor nga Kėrēova ka ngritur kallėzim penal, ndėrsa punėt qė zotėronte nė mėnyrė tė paligjshme, i janė konfiskuar dhe dorėzuar pėr analiza Ministrisė sė Brendshme nė Shkup.

/lajmpress


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.