Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com
Milioneri

Reklama

credit money,insurance,loans,morgage,attomey,credit,lawyer,donate,degree,hosting,claim,conference,call, software,recovery,transfer,gas,electricity,classes,treatment,banks,security, fersicherung , versicherung ,


Kosovė - Shqipėri : Rrahin nėnėn e motrėn, arrestohen babė e bir. Ja kush janė !
Postuar nga redaksia Kyqur 2016/7/6 3:15:42 (924 Lexime)Rrahin nėnėn dhe motrėn, arrestohen babė e bir. Ngjarja ka ndodhur nė Kėlcyrė Pėrmet, ndėrsa policia tha se dy tė arrestuarit akuzohen pėr “Dhunė nė familje”.

Tė arrestuarit janė:

Lefter Zoto, 55 vjeē, banues nė Kėlcyrė.

Kozma Zoto, 20 vjeē, banues nė Kėlcyrė.

Kėta dy persona pas njė konflikti nė familje, babė dhe bir kanė ushtruar dhunė fizike ndaj bashkėshortes (nėnės ), M. Z , 40 vjeēe.


Gjithashtu ka marr dėmtime tė lehta dhe e bija (motra) K. Z., 15 vjeēe.

Materialet i kaluan Prokurorisė sė Rrethit Gjyqėsor Pėrmet pėr veprėn penale “Dhunė nė familje, e kryer nė bashkėpunim”.

/tetovasot


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

fahrzeug versicherung ,kraftfahrzeug versicherung , auto vericherung , versicherungen für auto , auto versicherung wechseln , versicerung eine versicherung , hausrat , u haftpflicht ,versicherung ,

Vija

car insurance kredit cheap auto insurance cheap insurance auto insurance ,kredit , kredit , versicherung , auto versicherung , cembra.ch , conforama.ch, farmy.ch , ricardo.ch , coop.ch , migros.ch


Reklama

Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.

kreditkarte , kreditrechner , kredit aufnehmen , kredit schweiz , kreditoren , kreditkarten , kreditkarte , coop kreditkarte , post kreditkartenetui , kreditkartennummer kredit , migros kredit , ohne bank kredit von privat kredi ,kredit geld, meine kredit, geld bank,geld versicherung, credit