Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Maqedonia : Dramė nė bar-kafenė “Likuid”: policia ndėrhyri me shkopinj dhe pranga
Postuar nga redaksia Kyqur 2016/7/5 5:27:44 (890 Lexime)


Dramė e vėrtetė ka ndodhur mbrėmė nė orėn 01 e 45 minuta nė Ohėr, nė rrugėn “Kosta Abrash”, mė saktėsisht nė bar-kafenė “Likuid”, raporton Portalb.mk.

Pas raportimit pėr prishjen e rendit dhe qetėsisė publike, nga ana e punonjėsve tė policisė janė parė dy njerėz tė cilėt ishin nėn ndikim tė alkoolit dhe silleshin nė mėnyrė agresive.

Ata refuzuan kėrkesėn e zyrtarėve policor qė tė legjitimohen dhe nė njė moment i sulmuan fizikisht, pas sė cilės policia ėshtė dashur tė ndėrhyjė me forcė fizike, shkop prej gome dhe pranga pėr t’i parandaluar abuzuesit.


Bėhet fjalė pėr 29-vjeēarin M.M. dhe 25-vjeēarin M.R. nga Pogradeci i Shqipėrisė. Nėpunėsve policor iu dha ndihmė mjeksore, sipas tė cilės u konstatuan gėrvishtje nė trup, ndėrsa tek shtetasit e huaj nuk u konstatuan lėndime. Ėshtė duke u punuar nė kėtė rast.

/portalb


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.