Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Tė ndryshme : Nėse dėshironi fytyrė tė shėndetshme, pėrdorni kėtė recetė vetėm me dy pėrbėrės (Video)
Postuar nga redaksia Kyqur 2016/6/30 8:32:45 (1804 Lexime)Trajtimi i duhur i fytyrės ėshtė thelbėsor pėr njė lėkurė tė ndritshme.

Gjėja mė e rėndėsishme qė duhet ta bėni pėr njė fytyrė tė bukur, ėshtė ta pastroni tė paktėn dy herė nė ditė. Veē kėsaj, duhet t’i kushtoni vėmendje edhe kremave tė ndryshėm tė cilėt i pėrdorni nė fytyrė, transmeton Telegrafi.

Mė poshtė, ėshtė njė recetė e shkėlqyeshme pėr trajtimin e lėkurės sė fytyrės, dhe tė gjithė pėrbėrėsit janė natyral.


Soda e bukės

Soda e bukės ėshtė ndėr pėrbėrėsit mė tė pėrdorshėm nė kuzhinė dhe pėrdoret pėr pėrgatitjen e shumė ilaēeve natyrale, si pėr zbardhjen e dhėmbėve, heqjen e erės sė keqe, balancimin e niveleve pH tė lėkurės etj.
Vaji i kokosit

Ėshtė agjent i mahnitshėm antibakterial dhe ka veti shėruese qė e ushqejnė lėkurėn dhe e trajtojnė edhe lėkurėn mė problematike.

Kombinimi i kėtyre dy pėrbėrėsve e bėn fytyrėn mė tė butė, mė tė shėndetshme dhe mė tė pastėr.

Nė videon e mėposhtme mund tė mėsoni se si ta pėrgatitni njė pastrues tė fytyrės nė shtėpinė tuaj dhe si ta trajtoni lėkurėn e fytyrės siē duhet.

/portalb


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.