Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Bota : Nė Aargau tė zvicrės arrestohen dy persona nga Maqedonia
Postuar nga redaksia Kyqur 2016/6/28 7:27:08 (1401 Lexime)Aargau: Arrestohen dy persona nga MaqedoniaNė natėn e sė hėnės njė patrullė policie nė kantonin Aargau ka arrestuar dy persona tė dyshuar pėr grabitje shkruan aargauerzeitung.ch.

Edhe gjatė bastisjeve nė veturėn qė udhėtonin, puegeot, dyshesh ju sekuestruan shumė sende me vlerė, qė mendohet se sapo i kishin grabitur. Ngjarja ėshtė regjistruar nė magjistralen A1. Personat e arrestuar janė dy shtetas nga Maqedonia, i pari, 40 vjeē pa leje qėndrimi, ndėrsa i dyti 26 vjeē, azilkėrkues.


Ata janė dėrguar nė paraburgim dhe akuzohen edhe pėr kundravajtje tjera

/lajmpress


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.