Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Kuriozitete : A e dini pse ndodhet kjo vrimė e vogėl afėr kamerės sė iPhone?
Postuar nga redaksia Kyqur 2016/6/25 13:50:00 (1093 Lexime)


Tė gjithė kanė dėshirė tė kenė njė pajisje tė mirė teknologjike dhe kur flasim pėr celularė, emri i vetėm qė tė bie ndėrmend ėshtė iPhone.

I prodhuar nga kompania lider dhe mė e suksesshme nė botė – Apple – iPhone ėshtė tashmė celulari mė i shitur nė botė.

Teknologjia e iPhone ėshtė shumė larg rivalėve tė Apple – dhe njė veēori mahnitėse teknologjike ėshtė edhe vrima e vogėl afėr kamerės sė iPhone, pėr tė cilėn ndoshta nuk e keni ditur se pėr ēfarė shėrben, transmeton Gazeta Express.


Sigurisht e keni vėrejtur vrimėn e vogėl afėr kamerės, prapa celularit iPhone. Ajo vrimė ėshtė nė fakt njė mikrofon dytėsor. Por ky mikrofon nuk shėrben pėr regjistrimin e zėrit, por pėr reduktimin e zhurmės.

Kur flisni me dikė nė celular, mund tė ketė zhurma nė prapavijė – si automjete pėr shembull – tė cilat e bėjnė komunikimin mė tė vėshtirė. Ky mikrofon ėshtė pėr tė filtruar kėto zhurma jashtė thirrjes, duke pėrdorur sistemin e avancuar tė zėrit nė iPhone 5 dhe modelet pas tij.

Dhe kjo vrimė e vogėl ju jep njė eksperiencė tė pastėr thirrjeje.


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.