Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Sport : Zbehen shpresat e Shqipėrisė, ja rezultatet qė na duhen sot
Postuar nga redaksia Kyqur 2016/6/22 2:32:36 (993 Lexime)


As dje Shqipėria nuk mori dhuratė nga Kombėtaret tjera.

Njė fitore e Gjermanisė me rezultat tė lartė dhe njė barazim ose fitore e lehtė e Turqisė me njė gol do t’i kishin dhėnė shpresa Shqipėrisė.

Por Gjermani fitoi 1-0, ndėrsa Turqia 2-0.

Tashmė gjasat e Shqipėrisė pėr tė kaluar tutje janė minimizuar. Mė poshtė mund ta shihni se si duhet tė mbyllen ndeshjet e grupeve E dhe F.

GRUPI E

Italia me 6 pikė luan me Irlandėn e vendit tė fundit dhe njė fitore e ‘axurrėve’ ose njė barazim do t’i vlente Shqipėrisė pėr shkak se Irlanda ka vetėm njė pike. Me interes ėshtė edhe ndeshja mes Belgjikės me 3 pikė dhe Suedisė me 1 pikė. Pėr Shqipėrinė do tė duhej njė fitore e belgeve ose njė barazim.

GRUPI F

Hungaria qė ka 4 pikė pėrballet me Portugalinė me 2 pikė dhe pėr Shqipėrinė rezultati mė i mirė do tė ishte fitorja e hungarezėve. Ndėrsa nė ndeshjen tjetėr fitorja e Islandės ose Austrisė nuk do tė ndikonte nė ecurinė e Shqipėrisė.

/portalb


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.