Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Tė ndryshme : 5 fjali qė duhet tia thuash bashkėshortes tėnde
Postuar nga redaksia Kyqur 2016/6/17 1:57:19 (719 Lexime)


Pėr bashkėshorten tėnde

Nėse ėshtė e heshtur, pyete se ēfarė e shqetėson

Nėse tė shpėrfill mėsoi interesimin pėr ty

Nėse e sheh nė gjendje jo tė mirė pėr tė, thuaji se ti je e bukur

Nėse ajo qan, puthe ballin e saj dhe tregoi se ti e do

Nėse xhelozon pėr ty, mos u mėrzit, sepse kjo ėshtė nga dashuria e saj pėr ty


/portalb


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.