Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Kuriozitete : Predikuesja qė parashikoi ISIS, profecitė e saj janė pėrmbushu
Postuar nga redaksia Kyqur 2015/12/8 5:33:03 (540 Lexime)


Njė parashikuese e verbėr, e cila kishte paralajmėruar pėr njė sėrė ngjarjesh tė ndodhura, ka parashikuar se nė vitin 2016, Europa do tė kėrcėnohet nga terroristėt islamik tė ISIS.
Ajo parashikoi njė “luftė tė madhe myslimane”, e cila do tė fillojė me Pranverėn Arabe nė vitin 2010, do tė zhvillohet nė Siri dhe do tė pėrfundojė nė 2043 nė Romė.
“Baba Vanga” ishte njė parashikuese bullgare dhe ajo njihet si ‘Nostradamusi nga Ballkani”

Profecitė e saj deri mė tani janė pėrmbushur. Ajo ka parashikuar Tsunamin e vitit 2004, rrėzimin e dy kullave binjake nė SHBA, por edhe zgjedhjen e Barack Obama si president i 44-ė i Shteteve tė Bashkuara tė Amerikės. Ajo pati deklaruar se presidenti i 44-ė do tė jetė njė Afro-Amerikan.

Vdiq nė vitin 1996, nė moshėn 85 vjeēare dhe thuhet se bėri qindra parashikimeve nė karrierėn e saj 50-vjeēare.

/gazeta-Shqip


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.