Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Sport : Zidane: Ja ēka do tė bėjė Granada nė ndeshjen e fundit me Barcelonėn
Postuar nga redaksia Kyqur 2016/5/9 15:40:03 (537 Lexime)


Zinedine Zidane ėshtė i bindur qė Granada do tė luajė ashtu siē duhet me Barcelonėn.
Trajneri i Real Madridit, shpreson qė Granada t’iu marrė pikė katalunasve, nė mėnyrė qė Reali tė fitojė titullin.

“Qėllimi ynė i parė ishte pėr tė kaluar nė vendin e dytė, ku edhe jemi sot. Granada-Barcelona? Jam i sigurt qė Granada do tė luajė ashtu siē duhet, do tė angazhohet dhe do tė kėrkojė fitore ndaj liderit. Ne duhet tė fitojmė dhe Granada duhet tė luajė lojėn e saj dhe tė shohim se ēfarė do tė ndodh”, deklaroi Zidane pas ndeshjes me Valencian, pėrcjellė “Lajmi.net”.


“Sot ishte njė ndeshje e vėshtirė ndaj njė rivali tė fortė, andaj jam shumė i kėnaqur me tri pikėt. Edhe loja ishte po ashtu nė nivel, edhe pse nė pjesėn e dytė vuajtėm”, shtoi ai.

/portalb


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.