Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Bota : Sulm i madh kibernetik !
Postuar nga redaksia Kyqur 2016/5/6 2:49:08 (379 Lexime)


Miliona llogari nė shėrbimet mė tė mėdha postare nė internet janė vjedhur nga piratėt kibernetikė, thonė ekspertė tė sigurisė.

Sipas tyre, rreth 97 milionė fjalėkalime tė Gmail, Yahoo dhe Hotmail janė vjedhur nga njė sulm gjigant kibernetik qė ka prekur 272.3 milionė pėrdorues nė mbarė botėn.

Alarmi lėshohet nga “Hold Security”, njė kompani qė ofron shėrbime sigurie online. Alex Holden, themelues dhe drejtues i kėsaj kompanie thotė se tė dhėnat po u shitėn kriminelėve nė Rusi pėr hiēgjė.Mė e prekur, sipas tij, ėshtė Yahoo me 40 milionė llogari tė kompromentuara, mė pas Hotmail me 33 milionė dhe Gmail me 24 milionė tė tilla. Holden kėshillon pėr pėrdoruesit ndryshimin e menjėhershėm tė fjalėkalimit dhe tė pyetjeve tė sigurisė.

/tetovasot


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.