Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Tė ndryshme : Kjo ėshtė vetura 150 mijė euroshe e Danit ! (FOTO)
Postuar nga redaksia Kyqur 2016/5/3 3:31:05 (528 Lexime)


Kėngėtari Ramadan Krasniqi – Dani, bazuar nė karrierėn e tij muzikore dhe periudhėn e gjatė qė ėshtė nė skenė, nuk e sheh si ‘problem’ blerjen e njė veture tė shtrenjtė.

I kontaktuar nga Lajmi.net, pas lajmit qė doli se ai ka blerė njė Ferrari nė vlerė 150 mijė euro.

Kėngėtari e konfirmon kėtė dhe tregon se vetura e re nuk ėshtė e tij por e djalit.

Dani gjithashtu thotė se si fytyrė publike qė ėshtė nuk mund tė dalė me njė veturė tė thjeshtė dhe e pranon se kjo nuk ėshtė hera e parė qė ai shpenzon shuma tė mėdha parash pėr vetura dhe kjo gjė nuk duhet bėrė tragjike.
/portalb


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.