Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Kosovė - Shqipėri : Mehmeti: Musa Xhaferri merret me “fustane tė grave nė Shkup”, nė vend tė problemeve serioze
Postuar nga redaksia Kyqur 2016/4/29 8:40:00 (931 Lexime)


Deklarata me akuza e ish-zėyvendėkryeministrit tė Maqedonisė, Musa Xhaferri dhe njėherit bashkėpunėtor i ngushtė i Ali Ahmetit tė BDI-sė, ndaj klasės politike tė Kosovės, po vazhdon tė jetė njė temė debati nė mediat e Kosovės.
Xhaferri kohė mė pare i ka sugjeruar klasės politike nė Kosovė qė tė merret me veriun dhe me ēėshtje tė tjera tė brendshme. Gazetari dhe analisti Qani Mehmeti nė njė prononcim pėr Infopress theksoi se deklaratat e Xhaferrit janė papėrgjegjėsi dhe se ai merret me “fustane tė grave nė Shkup”.

“Deklaratat e Xhaferrit janė papėrgjegjėsi edhe papėrgjegjėsia e tij ėshtė dėshmuar edhe nė kėtė aferėn qė e ka krijuar ky, se nė vend qė tė merret me problemet serioze tė Maqedonisė, ai merret “fustane tė grave nė Shkup” dhe me tė drejtė Ali Ahmeti e hoqi nga posti si zėvendėskryeministri”, ka thėnė Mehmeti pėr Infopress.

/infopress


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.