Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Sport : Mavraj: E vėrteta e kardinalit, mediat spekuluan. Expresi tė ketė frikė Zotin kur shpif
Postuar nga redaksia Kyqur 2015/12/7 10:10:00 (481 Lexime)


Kampioni i kuqezinjve dhe i skuadrės sė Kėlnit, Mėrgim Mavraj, ka rrėfyer tė vėrtetėn e spekulimit tė bėrė ndaj tij nė lidhje me njė takim me kardinalin katolik tė Kėlnit.

Nė njė intervistė pėr Panorama Sport, Mavraj rrėfen se e ka takuar kardinalin dhe ka biseduar me tė, por thjesht ka qenė njė keqintepretim i njė tabloidi gjerman.

“Gjithēka ka ndodhur ditėn e martė. Pati ardhur njė njė kardinal afėr fushės stėrvitore. Kjo ndodhi pas stėrvitjes ku nė fakt unė isha me grip, i ftohur. Pashė qė ishin grumbulluar shumė njerėz, rreth 30-40 persona sė bashku me shokėt e skuadrės. I pashė dhe mendova tė mos qėndroja jashtė pasi binte shi. Kėshtu qė hyra brenda. Zakonisht ne na resin shumė njerėz jashtė fushės, pas stėrvitjes pėr tė marrė autografe e pėr tė bėrė foto… Kėshtu unė ika nga grupi pa e ditur fare kush ishte aty. Pastaj kur hyra brenda erdhėn dhe shokėt e tjerė tė ekipit e mė thanė tė dilja jashtė pasi ka ardhur kardinali dhe ka dėshirė tė tė pėrshėndesė edhe ty. Unė dola jashtė e takova, njėkohėsisht kėrkova falje, duke i thėnė se ‘nuk e dija qė ishit ju sepse nuk do tė isha larguar’.

Kėshtu, gazetarėt kanė bėrė njė shkrim tė vogėl pasi kanė dashur tė provokojnė pakėz, por tė nesėrmen e sqaruan kėtė pjesė kur kardinali thotė qė ‘e kam takuar Mavrajn dhe kemi biseduar”.

Nuk jam befasuar fare qė gazeta Express ka botuar njė lajm tė tillė, pasi kam njė eksperiencė me ta siē ishte edhe pėr varrimin e babait tim dhe qė mundohen ta ulin pak imazhin fetar. Shpresoj qė edhe ata njerėz tė kenė pak frikė nga Zoti, qė tė dinė tė respektojnė fenė e tjetrit”, thekson Mavraj.

/portalb


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.