Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Maqedonia : Aksident i rėndė, plagosen 5 persona, 3 prej tyre me lėndime tė rėnda!
Postuar nga redaksia Kyqur 2016/4/23 15:36:18 (1160 Lexime)


Pesė persona u plagosėn nė njė aksident qė ka ndodhur sonte nė stacionin e benzinės nė rrugėn Rosoman – Gradsko, kanė konfirmuar nga shėrbimi emergjent nė Qendrėn Shėndetėsore nė Kavadar, transmeton TetovaSot.

Siē informjnė nga atje, tre pasagjerė janė tė plagosur rėndė dhe janė dėrguar nė spitalin e Velesit dhe dy me plagė tė lehta nė spitalin e pėrgjithshėm nė Kavadar.


“Nė aksident janė pėrfshirė dy automjete, njėra prej tyre nga Rosoman dhe tjetri nga fshati Palikura. Kemi intervenuar me stafin mjekėsor dhe dy automjetet tona”, thonė nga shėrbimi emergjent.

/TetovaSot


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.