Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Maqedonia : Tronditet Shkupi: Polici vret nėnė e bijė dhe mė pas vetėvritet !
Postuar nga redaksia Kyqur 2016/4/21 2:38:46 (706 Lexime)


Njė krim i pėrgjakshėm ka ndodhur sonte nė Vollkovė tė Shkupit.

Njė polic me armė zjarri ka vrarė sėpari nėnė e bijė, tė moshės mbi 60 dhe 80 vjet, transmeton TetovaSot.

Pas vrasjes, polici ka shkuar nė shtėpinė dhe ėshtė vetėvrarė.

Sipas informatave jozyrtare, motivi i vrasjes ka qenė ndoshta dashuria e tij me vajzėn gjegjėsisht mbesėn e tė vrarėve, pėr tė cilėn nėna ka kundėrshtuar pėr lidhjen e tyre.Nė Vollkovė shihet edhe prania e madhe e policisė, e cila siguron vendin e krimit dhe po kryen hetimin e krimit.

/TetovaSot


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.