Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Maqedonia : Zėri i Amerikės: Nė Maqedoni pritet tė ketė gjakderdhje
Postuar nga redaksia Kyqur 2016/4/21 2:35:21 (772 Lexime)


Pėr nesėr janė paralajmėruar protestat mė tė mėdhaja deri mė tani nga tė dyja palėt. Ajo qė e tensionon edhe mė tepėr situatėn ėshtė se tė dy grupet do tė jenė shumė afėr njėra tjetrės dhe shumė analistė mendojnė se kjo do tė jetė “E enjtja e zezė” – shkruan VoA
Erol Rizaov, njė gazetar pro-opozitar apelon tė parandalohet dhuna. “Ēka mund tė pritet pėrveēse gjakderdhje nėse caktohet protestė nė tė njejtin vend me protestėn e paralajmėruar qė mė herėt tė qytetarėve.” Ka thėne Rizaov pėr VoA-n.


Disa analistė spekulojnė se kryetari Ivanov nesėr mund ta anulojė vendimin pėr falje nė njė pėrpjekje nė moment tė fundit pėr tė shmangur konfrontimet.

Sot janė mbajtur protesta antiqeveritare nė Shkup, Manastir, Prilep, Strumicė, Koēan dhe Veles, ndėrsa pal tjetėr e pėrkrahur nga VMRO-DPMNE ka protestuar nė Manastir, Kavadar dhe Ohėr – pėrfundon artikulli i Zėrit tė Amerikės


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.