Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Maqedonia : Ivanovi tėrheq vendimin pėr falje tė politikanėve?
Postuar nga redaksia Kyqur 2016/4/18 16:19:30 (448 Lexime)


Presidenti Gjorge Ivanov vendosi tė tėrhiq vendimin e tij skandaloz pėr faljen e politikanėve, i vetėdijshėm se ai bėri precedent qė nuk ka tė bėjė me ligjet.

Vendimi i tij shkaktoi revolta dhe zemėrim si nė vend poashtu edhe tek komuniteti ndėrkombėtar, bėn tė ditur Libertas, duke cituar burime tė paidentifikuara, transmeton TetovaSot.

Pėr operacionin “tėrheqje” qė tė jetė e qėndrueshme dhe mos shkaktojnė tallje shtesė nė adresėn e presidentit, e udhėheq kėshilltari i tij Ivica Bocevski.


Kėshilla kėrkohen edhe ekspertėt ligjorė tė cilėt nuk janė mbrojtės tė pushtetit.

/TetovaSot/


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.