Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Maqedonia : Sela dhe LR-PDSH del kundėr takimit tė partive opozitare !
Postuar nga redaksia Kyqur 2016/4/18 6:32:30 (300 Lexime)


Partia LR-PDSH, e drejtuar nga Ziadin Sela, vlerson se prioritet i lartė gjatė kėsaj periudhe ėshtė mbajtja dhe organizimi i protestave masovike qė do tė mbahen mė 22 prill tė kėti muaji.

Kėshtu vlersojnė pėr Zhurnal burime tė afėrta pranė kėsaj partie tė cilt dėshirojnė qė tė mbeten anonim. I njejti burim thekson se LR-PDSH si njė forcė e fuqishme nė kampin politik shqiptarė, gjithė energjinė e ka koncetruar nė organizimin e protestave qė do tė mbahen me 22 prill.“LR-PDSH ėshtė e fokusuar nė protestat e 22 prillit. Pėr ne prioritet i lartė ėshtė qė kėta protesta tė organizohen nė formėn mė tė mirė, ndėrsa me keqardhje mund tė konstatoj se kryetari Ziadin Sela nuk mori pjesė nė takimin e pėrbashkėt mes partive opozitare shqiptare qė u mbajt nė Shkup, pėr shkak se pėrfaqėsuesit e RDK-sė qė janė prezent nė kėtė takim nuk kanė legjitimitetin e partisė sė vet. Pėr ne si LR-PDSH konsiderojmė se kryetar legjitim i RDK-sė ėshtė Vesel Memedi”, thekson pėr Zhurnal njė burim pranė partisė sė drejtuar nga Ziadin Sela.

Madje nga LR-PDSH kanė shprehur gatishmėrinė qė tė bėhen pjesė e kėtij bashkėpunimi tė partive opozitare, por vetėm me njė kusht, kur kėta tė fundit do tė dakordohen mes vehte. “LR-PDSH ju uron bashkėpunim tė shkėlqyer atyre partive, mirėpo ne do tė jemi aty kur ato do tė merren vesh ndėrmjet vehte”, kanė theksuar nga partia LR-PDSH.

/almakos


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.