Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Maqedonia : Fillon takimi i partive opozitare mungon Sela !
Postuar nga redaksia Kyqur 2016/4/18 5:17:20 (328 Lexime)


Takimi i iniciuar nga Rilindja Demokratike Kombėtare, ka filluar nė hapėsirat e Hotel “Aleksandar Palace”, raporton Portalb.

Nė takim janė pėrfaqėsuesit e RDK-sė, Lėvizjes Besa, Unitetit, ndėrkaq mungon kreu i LR-PDSH-sė, Ziadin Sela.

Ashtu siē njoftojnė nga RDK, ky takim po mbahet, nė lidhje me situatėn aktuale politike nė vend, vullneti i shprehur nga tė gjitha subjektet politike opozitare dhe nevoja e bashkėpunimit opozitar sa mė tė gjerė, si mundėsia mė e mirė pėr fitoren e opozitės shqiptare nė Maqedoni./Portalb


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.