Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Kuriozitete : Gabimi nė gatim qė po shkatėrron kuzhinėn tuaj !
Postuar nga redaksia Kyqur 2016/4/16 14:46:00 (729 Lexime)


Vaji i mbetur tek enėt e kuzhinės pasi keni mbaruar sė gatuari mund tė jetė shumė i dėmshėm pėr kuzhinėn tuaj. Nėse ky vaj hidhet nė lavaman, ai kalon nėpėrmjet tubave tė kuzhinės dhe i bllokon ato. Nėse nuk e pėrdorni mė vajin qė keni nė tigan, atėherė duhet ta hidhni atė nė njė vazo ose nė njė enė plastike dhe mė pas hidheni nė plehra.

Nė shumė vende tė botės, vaji i mbetur riciklohet nė kompani tė posaēme, por duke qenė se nė Shqipėri, kjo gjė ėshtė e vėshtirė, atėherė sigurohuni qė tė mos ndotni ambientin nė momentin qė e hidhni nė kosh. Gjithashtu kėshillohet qė vaji qė pėrdorni pėr tė gatuar, mos tė pėrdoret shumė herė sepse i humbasin vlerat dhe mund tė jetė i dėmshėm pėr shėndetin tuaj.

/portalb


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.