Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Maqedonia :  Maqedoni BDI e vendosur pėr tė shkuar nė zgjedhje mė 5 qershor
Postuar nga redaksia Kyqur 2016/4/16 3:56:58 (240 Lexime)BDI ka theksuar se ėshtė e vendosur pėr tė shkuar nė zgjedhjet e 5 qershorit.

Zėdhėnėsi i kėsaj partie kumtoi mbrėmė kėtė vendim. “Zgjedhje mė 5 qershor patjetėr duhet tė ketė dhe t’i jepet fund krizės”, deklaroi zėdhėnėsi Bujar Osmani nė emisionin debativ “Top tema” nė TV Telma.


Duke komentuar vendimin e LSDM pėr bojkotim, Osmani theksoi se ky vendim ėshtė politik dhe nė dėm tė kėsaj partie.

(INA)


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.