Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Maqedonia : BDI me kėrkesė deri te Ivanovi
Postuar nga redaksia Kyqur 2016/4/15 8:39:40 (283 Lexime)


Bashkimi Demokratik pėr Integrim, si palė nėnshkruese e Marrėveshjes sė Pėrzhinos pėr tejkalimin e krizės politike, i drejtohet, siē shkruajnė ata, Gjorge Ivanovit, me kėrkesė pėr ta rishikuar vendimin pėr falje tė datės 12 prill.

“Tė deklaroni njė angazhim tė qartė politik pėr tėrheqjen apo anulimin e tė njėjtės. Vendimi i mėsipėrm paraqet njė ndėrhyrje tė drejtpėrdrejt nė procesin e reformave qė filloi me marrėveshjen politike tė 2 Qershorit 2015 dhe Protokollit tė 15 Korrikut 2015, prandaj kėrkojmė urgjentisht qė tė rishqyrtoni kėtė vendim dhe nė kohė sa mė tė shkurtėr tė mundshme tė sillni vendim politik pėr tė tejkaluar situatėn e sapokrijuar dhe pėr tė gjetur njė mėnyrė ligjore pėr tė realizuar kėrkesėn e mėsipėrme.


Bashkimi Demokratik pėr Integrim mbetet i pėrkushtuar ndaj zbatimit tė plotė tė Marrėveshjes sė Pėrzhinos dhe agjendės sė reformave”, thuhet nė njoftimin e BDI-sė.

/portalb


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.