Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Sport : Liga e Kampionėve, ja pėrballjet nė gjysmėfinale !
Postuar nga redaksia Kyqur 2016/4/15 5:26:08 (201 Lexime)Para pak ēastesh ėshtė hedhur shorti pėr gjysmėfinalet e Ligės sė Kampionėve pėr edicionin 2015/16.

Anglezėt e Manchester Cityt nė gjysmėfinale do tė takohen me gjigantin spanjoll Real Madridin, ndrėsa gjysmėfinalja tjetėr do tė zhvillohet mes Atletico Madridit dhe kampionit aktual Bayern Munich, transmeton Portalb.Ndeshjet e para gjysmėfinale dot ė luhen mė datėn 26 dhe 27 prill, ndėrsa ndeshjet kthyese mė tre dhe katėr maj.


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.