Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Kėrēova : Apel nga komuna e Kėrēovės !
Postuar nga redaksia Kyqur 2016/4/15 4:17:32 (592 Lexime)


Tė respektuar qytetarė,

Kohėve tė fundit vėrehet hudhje e madhe e mbeturinave nė pjesėn e rrugės rajonale Kėrēovės – Tuhin, kryesisht nė segmentin pėrgjatė saj, qė vjen si pasojė e qytetarėve tė pandėrgjegjshėm.
Inspektorėt komunal nė vazhdimėsi do tė jenė prezent nė terren pėr tė kapur kryerėsit e kėtyre veprave tė pahijshme qė e ndosin ambientin jetėsor, tė cilėt do tė ndėshkohen me masa tė rrepta dėnuese.Apelojmė te banorėt e kėsaj ane dhe atyre qė hudhin mbeturina nga pjesė tjera tė qytetit qė tė respektojnė urdhėrin e Komunės sė Kėrēovės me qėllim tė ruajtjes sė mjedisit jetėsor dhe mbajtjes sė higjienės sė pėrgjithshme.

Komuna e Kėrēovės
Kryetar,
Fatmir Dehari


/tv gurra


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.