Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Maqedonia : Thaēi deri nė vdekje qėndron me Gruevskin: Asnjėherė nuk do tė kėrkojė qė Ivanovi tė shkarkohet!?
Postuar nga redaksia Kyqur 2016/4/14 3:53:05 (349 Lexime)


Kryetari i PDSH-sė, Menduh Thaēi, ka pranuar se asnjėherė nuk do tė kėrkojė llogaridhėnie dhe nuk do tė nėnshkruaj impiēment pėr Presidentin maqedonas, Gjorge Ivanov. Zhurnal mėson se Thaēi nuk do tė kėrkoj llogari “impiēment” nga Presidenti maqedonas, Gjorge Ivanov, i cili vendosi tė amnistoj afro 60 persona ku shumica prej tyre janė funksionarė tė VMRO-DPMNE-sė tė cilėt kanė bėrė vepra kriminale gjatė 10 viteve tė fundit nė Maqedoni.

Nė mesin e tyre ėshtė edhe Sasho Mijallkov dhe Gordana Jankullovska tė cilėt nė bombat e Zaevit u dėshmuan se kanė qenė bashkėpunėtorė mė tė ngushtė tė Thaēit. Nė njė audio-incizim, Mijallkov i Telefonoi Thaēit, ndėrsa ky i fundit pa asnjė hamendje i tha se i betohet deri nė vdekje VMRO-DPMNE-sė dhe Mijallkovit. Ky betim i Thaēit pėr Mijallkovin dėshmohet edhe nė praktikė.Ai nė vitin 2014 nė rrethin e dytė tė zgjedhjeve e ftoi elektoratin shqiptarė tė PDSH-sė qė tė votojnė pėr Gjorge Ivanov. Qėllimi i Thaēit ishte qė ta realizojė premtimin e dhėnė para Sasho Mijallkovit.

Ndryshe, Thaēi nuk do tė nėnshkruaj nė Parlament iniciativėn e cila do tė kėrkojė llogari nga Presidenti maqedonas, Gjorge Ivanov, i cili me vendimin e fundit ka shkelur kushtetutėn dhe sipas kodit penal, Gjorge Ivanov duhet tė shkarkohet dhe tė burgoset.

/zhurnal


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.