Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Maqedonia : Bilall Kasami nga Tirana: BESA, forca e rinisė intelektuale nė Maqedoni
Postuar nga redaksia Kyqur 2016/4/13 15:11:32 (248 Lexime)Sonte, kryetari i Lėvizjes BESA, Bilall Kasami ėshtė i ftuar nė emisionin e Tonight Ilva Tare tė Ora News nė Shqipėri.

Kasami nė kėtė emision ka thėnė se Lėvizja BESA ėshtė formuar nga rinia intelektuale dhe se kjo Lėvizjes ėshtė e shtrirė gjithandej ku ka shqiptarė nė Maqedoni.
Ai mė tutje ka shtuar se shtrirja nė teren tregon mė sė miri se BESA, pra mikėpritja qė i bėhet kėsaj partie ėshtė masive, me ēka del se kjo ėshtė njė nga forcat kryesore tashmė nė Maqedoni.


Kreshnik Spahiu ka thėnė se formimi i Lėvizjes BESA pėr shqiptarėt e Maqedonisė do tė thotė njė vlerė shtesė pėr ta.

/lajmpress


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.