Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Bota : Prindėrit nga Maqedonia e harrojnė nė autostradėn gjermane vajzėn njėmbėdhjetėvjeēare
Postuar nga redaksia Kyqur 2016/4/12 3:17:02 (441 Lexime)


Njė vajzė njėmbėdhjetėvjeēare nga Maqedonia, ka pėrjetuar njė tmerr tė vėrtetė, pasditen e sė dielės nė Gjermani. Fėmija ka qenė duke udhėtuar me prindėrit e saj dhe njė grup udhėtarėsh me autobus, me ē`rast ishte harruar nga prindėrit nė njė pushimore tė autostradės!

Vajza ka qenė duke udhėtuar me njė autobus nga Maqedonia nė autostradėn A8 nė drejtim tė Shtutgartit. Autobusi i stėrmbushur ishte ndalur pėr njė pauzė tė shkurtėr nė pushimoren e autostradės „Fuchsberg“. Pas pushimit tė shkurtėr, udhėtarėt kishin hipur nė autobus duke vazhduar udhėtimin mė tej. Gjatė kėsaj, atyre u kishte rėnė nė sy se vajza qė u8dhėtonte me prindėrit e saj, mungonte. Sipas policisė gjermane, vajza ėshtė dashur tė shikojė autobusin duke u larguar pa praninė e saj, shkruan „Merkur.de“, njofton „Shtegu.com“.Vetėm duke i falėnderuar njė vozitėsi gjerman dhe pasi nė autobus u hetua mungesa e vajzės, pėr te dhe prindėrit e saj gjithēka pėrfundoi si ėshtė mė sė miri.

Njė pjesėmarrės 35-vjeēar i komunikacionit nga rrethina e Shtutgartit, e kishte vėrejtur vajzėn duke vrapuar pas autobusit. Ai e mori nėn pėrkujdesje vajzėn pėrderisa kishte arritur policia e alarmuar.

Pak pas arritjes sė policisė, nė vendngjarje, kishte arritur edhe autobusi nga Maqedonia, kėshtu qė prindėrit pėrsėri e pėrqafuan vajzėn e tyre. Pak pasi ishte nisur autobusi, prindėrit e kishin vėrejtur se vajza nuk gjendej me ta nė atobus. Vozitėsi i autobusit ishte kthyer menjėherė nė daljen e parė tė autostradės pėr nė pushimore.

Familja nga Maqedonia e kishte falėnderuar policinė gjermane, e posaēėrisht vozitėsin 35-vjeēar i cili ishte pėrkujdesur pėr bijėn e tyre. Ky i fundit ishte shokuar nga ngjarja, pasi shumica e pjesėmarrėsve nė komunikacion e kishin injoruar vajzėn edhe pse e kishin parė duke vrapuar me lotė nė sy pas autobusit, pėrfundon raportin e saj policia gjermane.


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.