Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Maqedonia : Terror nė burgjet e Maqedonisė ! Vdes i burgosuri shqiptar nga tortura!
Postuar nga redaksia Kyqur 2016/4/11 6:20:49 (927 Lexime)


Njė skandal i fuqishėm vazhdon tė trondisė Maqedoninė. Kėsaj rradhe nė shėnjestėr ėshtė burgu i Shtipit ku gjenden pjesa mė e madhe e grupit tė Kumanovės tė cilėt u arrestuan mė 10 maj tė vitit tė kaluar nė Lagjen e Trimave nė Kumanovė.

Nė raportin e fundit tė policisė tė qytetit tė Shtipit publikohet njė lajm skandaloz ku thuhet se njė i punėsuar nė burgun e Shtipit e ka kontaktuar policinė dhe e ka njoftuar se njė i burgosur ka rrėshqitur dhe e ka thyer hundėn dhe disa brinjė tė gjoksit.

Agjencia e Lajmeve Zhurnal vė nė dyshim raportin e policisė dhe shkaqet e lėndimit, pėr shkak tė dyshimit se nga rrėshqitja nuk mund tė ndodhin thyerje tė brinjėve dhe tė hundės, por vihet nė dyshim se I burgosuri shqiptarė nga Tetova se mos vallė ka qenė viktimė e torturės policore dhe tė gardianėve maqedonas tė burgut nė Shtip.Ngjarja tragjike ka ndodhur mbrėm nė orėn 19:20 minuta, kur njė nga gardianėt ka informuar se i burgosuri SH.SH, ka rrėshqitur para qelisė sė tij dhe ėshtė rrėzuar, me ērast nga thyerjet qė ka pėsuar nė trup ka ndėrruar jetė.

/zhurnal


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.