Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Bota : Horror: Ishte duke punuar tokėn, 60-vjeēarja vret 80 gjarpėrinj me njė shpatė (FOTO)
Postuar nga redaksia Kyqur 2016/4/10 5:30:00 (779 Lexime)


I ngjan mė shumė njė filmi horror sesa njė historie tė vėrtetė. Bėhet fjalė pėr njė ngjarje nė lagjen Termigoe nė Dagestan tė Rusisė, ku njė 60-vjeēare ka vrarė me njė shpatė 80 gjarpėrinj.

Mėsohet se gruaja, e cila sipas banorėve duhet tė marrė titullin trime, ishte duke mbjell patate teksa ėshtė hasur me zvarranikėt.

“Fillimisht pashė 10 gjarpėrinj. Mė pas u shfaqėn dhe tė tjerėt, edhe pse ata ishin shumė tė dobėta.”, tha gruaja.


/tetovasot


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.