Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Bota : “Panama Papers”, “re tė zeza” edhe mbi Hillary Clinton!
Postuar nga redaksia Kyqur 2016/4/8 13:51:14 (200 Lexime)


Skandali i “Panama Papers” preke dhe fushatėn presidenciale amerikane dhe qeverinė britanike.

Pasi e mohoi disa herė se nuk ka pėrfituar as edhe njė qindarkė nga llogaritė offshore, kryeministri britanik David Cameron pranoi mė nė fund se ka pėrfituar rreth 30 mijė funte.

“Kam pranuar nga im atė 30 mijė funte pėrpara se tė bėhesha kryeministėr”, ka pranuar Cameron.


Kjo ka shkaktuar protesta tė fuqishme nė Britaninė e Madhe dhe shumė qytetarė kanė kėrkuar dorėheqjen e tij.

Edhe nė Amerikė kanė nisur sulmet lidhur me personat e pėrfshirė nė kėtė skandal, pėrcjell Tema.

Bernie Sanders ka sulmuar Hillary Clinton duke thėnė se ka mbėshtetur marrėveshjen e shkėmbimeve tė lira kur ishte nė krye tė “Foggy Bottom”.

Sipas Sanders, ky vendim i Clinton i hapi rrugėn evazionit fiskal.

/lajmpress


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.