Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Kėrēova : Realizohet ujėsjellsi nė fshatin Prapadisht
Postuar nga redaksia Kyqur 2016/4/8 9:50:00 (476 Lexime)


Te nderuar katundare kemi nderin tju informojme se projekti i shum pritur per ujesjellsin ne fshatin tone me ne fund i erdhi rendi te realizohet kesmet me Allahun per para do te fillojne punimet ne fshatin tone keshtu qe trasa ku do te germohet do te kalon ne disa skaje te livadheve te pronave private te katundarve tone andaj i lusim bejme THIRRJE PUBLIKE dhe kerkojme lejen e atyre pronarve qe te futet gypi dhe ajo perseri do mbulohet, me kete apel shpresojme te menjanohen pengesat ne kryerjen e puneve.


Ndermarrja Komunalec eshte firma qe do ti kryen punimet kurse investitori eshte Komuna e Kercoves ne krye me te madhin Fatmir Deharin.dhe stafi i tij zoti e ruajt i dhashte shendet e cdo te mire ne jete.

Per cdo informate mund te lajmerojeni te keshilli inicues vullnetare i fshatit ose mund te na shkkruani ne inbox.

Me respekt keshilli inicues vullnetare

Marr nga:
https://www.facebook.com/prapadishti/


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.