Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Maqedonia : Aksident trafiku pesė vetura pėrplasen, njė i lėnduar !
Postuar nga redaksia Kyqur 2016/4/8 5:54:13 (427 Lexime)


Pardje rreth orės 23 nė rrugėn “Bllagoja Toska” nė Tetovė ka ndodhur njė aksident trafiku ku kanė marr pjesė pesė vetura, prej tė cilave njėra nė lėvizje dhe katėr tė parkuara, transmeton TetovaSot.

Pėr shkak tė shpejtėsisė, vetura e tipit “Daevo ekspreso” me tagra nga Tetova, e drejtuar nga K.K.(18) nga Tetova e ka humbur kontrollin dhe ėshtė pėrplasur me veturat e parkuara tė tipit:” Opel vektra”,”Reno”,”Zastava” dhe “Pezho”.K.K. ka lėndime nė trup, ku me veturė tjetėr ėshtė dėrguar nė Klinikėn e Tetovės, ku pas ndihmės mjekėsore ėshtė lėshuar nė shtėpi.

/TetovaSot/


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.