Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Kuriozitete : Ekziston edhe njė vend qė i fsheh mesazhet nė Facebook, mėsoni mėnyrėn si tė futeni aty (Foto)
Postuar nga redaksia Kyqur 2016/4/8 4:22:41 (315 Lexime)


A e keni ditur se Facebook e ka nė dispozicion edhe njė kuti tjetėr tė mesazheve tė fshehura?

Ndoshta nuk e keni ditur deri tani, por Facebook ka edhe njė kuti tė fshehur ku mbahen mesazhet tjera tė fshehura, tė cilat nuk vinė nė mėnyrėn e rregullt siē jeni mėsuar t’i shihni.

Veproni sipas kėtyre indikacioneve dhe zbuloni se kush ju ka dėrguar mesazhe qė nuk i keni parė deri tani…
/portalb


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.