Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Maqedonia : A do tė dorėhiqet nga kreu i BDI-sė, ja ēka thotė Ahmeti
Postuar nga redaksia Kyqur 2016/4/7 15:08:43 (607 Lexime)


Lideri i BDI-sė foli edhe pėr vetėn nėse do tė lė BDI-nė dhe do tė freskohet edhe kreu i saj. Sipas tij njė ditė do tė vij dikush tjetėr sepse unė s’jam i pazėvendėsueshėm.

“Unė nuk jam komod nė karrige qė mbaj nė BDI, sepse unė harxhojė nga energjitė e mija pėr tė drejtuar, pėr tė qenė BDI-ja nė binarė dhe rrugė tė mbarė dhe pėr tė menaxhuar me situata tė ndryshme dhe zhvillime e procese, ėshtė kongresi ai qė do tė hap kėtė temė. Nuk jam i pėrjetshėm unė mendoj pėr freskime, pėr njerėz tė rinj. Njė nga agjendat e mia ėshtė edhe freskimi qė nga lart deri poshtė.


Unė s’jam i pazėvendėsueshėm ” i shpreh Ahmeti

/tetovasot


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.