Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Maqedonia : Zaev me pres konferencė tė jashtėzakonshme, dramatizohet situata nė Maqedoni
Postuar nga redaksia Kyqur 2016/4/7 7:58:12 (332 Lexime)


Lideri i LSDM-sė, Zoran Zaev sot pėrsėri do ti drejtohet qytetarėve tė Maqedonisė nė ora 15:00 ku do tė tregon rreth hapave tė mėtejshėm qė do tė ndėrmerrė ai dhe partia e tij pas shpėrbėrjes sė parlamentit.

Ndryshe mbrėm nė njė pres konferencė Zoran Zaev deklaroi se LSDM-ja nuk do tė merr pjesė nė zgjedhjet e parakohėshme parlamentare mė 5 qershor


/zhurnal


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.