Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Sport : Momenti i pėrleshjes mes tifozėve “Ballistėt” dhe “Shfercerat” (VIDEO)
Postuar nga redaksia Kyqur 2016/4/6 14:16:35 (346 Lexime)


Njė ngjarje e hidhur ka ndodhur nė stadiumin e Ēairit ku janė pėrleshur dy tifozeritė shqiptare, ajo e Shkėndisė “Ballistėt” dhe tifo grupi i Shkupit “Shvercerat”, gjatė ndeshjes Shkėndija- Sileksi.

Ndeshja ėshtė ndėrprerė pėr tetė minuta deri nė qetėsimin e situatės, raporton Televizioni SHENJA.

Nuk dihen arsyeja qė shtiu deri tek ky incedntient, nė kushte kur situata ishte shumė e qetė. Nė fillim kanė filluar ofendime verbale mes palėve e mė pas janė hedhur gjėsende mes tyre.

Ajo qė ėshtė pėr tu habitur ėshtė roli i forcave tė policisė tė cilėt nė momente ishin vetėm shikues tė situatės nė vend qė tė qetėsojnė atė.


Forcat e rendit kanė shoqėruar dy persona, ndėrsa pritet qė mė vonė tė ketė edhe detaje tjera rreth kėtij incident.

Pėrndryshe Shkėndija shėnoi fitore ndaj Sileksit me rezultatin 3-1. /SHENJA/


INCIDENTI par tvshenjaofficial


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.