Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Maqedonia :  Ja ēka mund tė ndodh sonte nė prag tė shpėrbėrjes sė Parlamentit
Postuar nga redaksia Kyqur 2016/4/6 14:02:21 (274 Lexime)


Sipas burimeve jozyrtare partiake tė PDSH-sė, ėshtė rėnė dakord qė tė pranohen konstatimet e dorėheqjeve tė ministrave dhe zėvendės ministrave tė LSDM, dhe mėnjeherė mė pas VMRO-DPMNE-sė do tė propozojnė kandidatėt e tyre pėr ministrat dhe zėvendės ministra.

Me kėtė mazhoranca do tė akuzojė LSDM-sė pėr mosrespektim tė marrėveshjes sė Pėrzhinos, transmeton TetovaSot.


Nė koluaret e Parlamentit flitet se VMRO-DPMNE dhe BDI po pregaditen pėr ndryshimet e disa ligjeve, duke pėrfshirė Kodin Zgjedhor, nė tė cilin si afat pėr zgjedhje ėshtė caktuar 5 qershori.

Mbetet e paqartė se ēfarė rezultati do tė ketė deri nė mesnatė dhe nėse me kėtė veprim Maqedonia pėrsėri do tė hyjė nė krizė.

Partitė nuk e pėrjashtojnė mundėsinė qė tė shkohet nė zgjedhje tė rregullta.

LSDM-ja pret rezultatin e Kuvendit, qė mė pas lideri i partisė Zoran Zaev do tė shpallė vendimin nėse do tė shkojė nė zgjedhje.

/TetovaSot/


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.