Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Maqedonia : Zeqiri: Opozita shqiptare duhet tė bashkohet pa pėrjashtim
Postuar nga redaksia Kyqur 2015/12/4 8:02:53 (433 Lexime)


Ish deputeti i RDK-sė Izet Zeqiri nė njė postim tė tij nė Facebook i apelon me ēdo kusht bashkimin e opozitės shqiptare nė Maqedoni.


Mė poshtė mund ta lexoni reagimin i tij:

“Edhe nė politikė ēdo gjė duhet tė reduktohet nė njė operim matematik, me njė peshim. Nė politikė duhet zgjedhur ana qė rėndon mė tepėr…MENDOJ SE OPOZITA SHQIPTARE DUHET TĖ BĖHET BASHKĖ PA PĖRJASHTIM. Nėse RDK-ja ėshtė ajo qė ka qen ajo duhet tė ndėgjon antarėsin dhe duhet tė reflektoj nė kėtė drejtim.”

Nderkaq, Vesel Memedi, kryetari i RDK-sė, ditė mė parė deklaroi se “Dera e Aleancės pėr Shqiptarėt ėshtė e mbyllur pėr partitė tjera, poashtu edhe pėr Besėn”.


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.