Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Maqedonia : Ali Ahmeti i ka kėrkuar dorėheqjen Musa Xhaferit?
Postuar nga redaksia Kyqur 2016/3/31 13:36:02 (476 Lexime)


Kryetari I BDI-sė, Ali Ahmeti, pas skandalit me audio-incizimet seksuale, i ka kėrkuar dorėheqje tė parevokueshme Musa Xhaferi, nga posti I zv.Kryeministrit tė Qeverisė. Kėshtu bėn tė ditur Dritan Hila pėrmes njė postimi nė “Facebook”. “Lajm” informon se kjo ndodhur nė mbledhjen e fundit tė kryesisė sė BDI-sė, ku ish komandanti I UĒK-sė, Ali Ahmeti ėshtė shokuar pasi dėgjoi audioincizimet mes Xhaferit dhe Memetit tė cilėt bėjnė dashuri pėrmes linjes telefonike.


Xhaferri e quan spekulim. Sipas burimeve te dritare.net, ne mbledhjen e djeshme te kryesise, Ahmeti i ka kerkuar doreheqjen derisa te zgjidhet ēeshtja..

/dritare


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.