Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Maqedonia : Katica Janeva kėrkoi qė tė publikohen bisedat e pėrgjuara
Postuar nga redaksia Kyqur 2016/3/29 3:26:33 (299 Lexime)


Prokurorja speciale, Katica Janeva e porositi Parlamentin dhe organet tjera kompetente qė ta pranojnė mendimin e Komisionit tė Venedikut i cili vlerėsoi se Ligji pėr privatėsi duhet qė tė mundėsoje publikimin e informacioneve nga interesi publik qė rrjedhin nga bisedat e pėrgjuara nė mėnyrė ilegale, transmeton TetovaSot.

Ajo sqaroi se bėhet fjalė pėr rekomandime nė raport me Ligjin pėr mbrojtjen e privatėsisė, dhe me tė cilėn pėrmendet se Ligji ka njė qėllim legjitim, por nuk po realizon njė balancim adekuat midis interesave private dhe interesit pėr informimin e publikut, pėr shkak tė sė cilės shtoi Janeva, ai duhet qė tė lejoje publikimin e materialeve qė janė nga interesi publik/tetovasot


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.