Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Bota : Itali, arrestohet banda e rumunėve dhe shqiptarėve qė vidhnin kasaforta e trafikonin drogė
Postuar nga redaksia Kyqur 2015/12/4 3:54:26 (529 Lexime)


Policia italiane arrestoi sot nė Pescara njė bandė prej 9 personash tė akuzuar pėr vjedhje dhe trafik droge. Tė arrestuarit janė 8 shtetas nga Rumania dhe njė shqiptar.

Ata akuzohen pėr vjedhje tė mallrave nga biznese dhe trafik tė lėndėve narkotike. Tė arrestuarit janė tė njohur nga autoritetet italiane, pasi janė persona me precedent tė mėparshėm penal. Ata grabisnin kryesisht kasafortat e dyqaneve, bizhuteritė, vidhnin banesa dhe makina, tė cilat mė pas i shisnin. Gjithashtu, banda kryente trafik droge nga Puglia nė Pescara e mė pas nė Rumani.


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.