Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Maqedonia : Tragjedi Babai e gjen tė bijėn tė vdekur !
Postuar nga redaksia Kyqur 2016/3/28 14:44:46 (551 Lexime)


Njė vajzė e moshės 12-vjeēare ėshtė gjetur e vdekur tė dielėn nė mbrėmje nė shtėpinė familjare nė fshatin Vratnicė.

Babai I tė ndjerės pasi ka arritur nė shtėpi ka hapur me dhunė derėn e banjos pasi qė ka vėrejtur se nuk ka pėrgjigje nga vajza, ndėrsa e ka parė atė tė shtrirė nė tok pa shenja pėr jetė.

Vdekja ėshtė konstatuar nga mjek I mjekėsisė ligjore. Nga kontrolli i kryer ėshtė konstatuar lėndim nė pjesėn e pasme tė kokės.

Ekspertizė nė vendngjarje ka kryer Prokurorė Publik dhe ekip I SPB Tetovė.


Me urdhėr tė Prokurorit publik trupi i tė ndjerės do tė dorėzohet pėr obduksion.

/tetova1


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.