Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Bota : Nesėr zhvendosen akrepat, dita zgjatet pėr njė orė
Postuar nga redaksia Kyqur 2016/3/26 7:36:17 (271 Lexime)


Muaji mars pėrveē qė ėshtė i njohur pėr pėrmirėsimin e motit, do tė sjellė edhe zgjatjen e ditės. Nė pajtueshmėri me rregullat pėr zhvendosjen e akrepave tė orės, nė javėn e fundit tė muajit, dita do tė jetė njė orė mė e gjatė, pėrkatėsisht do tė errėsohet njė orė mė vonė. Kėtė vit, java e fundit e muajin ėshtė mė 27 mars, do tė thotė tė dielėn e ardhėshme.


Nga ora dy e mesnatės, akrepat e orės do ti zhvendosim pėr njė orė pėrpara, qė nėnkupton do tė flemė njė orė mė pak, por pėr kėtė do tė kemi ditėn mė tė gjatė dhe do tė errėsohet nė orėn 19.

/portalb


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.