Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Bota : Sulm terrorist brenda stadiumit, humbin jetėn 29 persona
Postuar nga redaksia Kyqur 2016/3/25 14:51:00 (427 Lexime)


Njė sulm kamikaz ka vrarė se paku 29 persona nė njė stadium nė pjesėn jugore tė Bagdadit ditėn e sotme njoftojnė autoritetet e sigurisė sė Irakut.

Mėsohet se menjėherė pas sulmit organizata terroriste, ISIS e ka marė pėrsipėr sulmin. Kjo organizatė terroriste gjithashtu ka thėnė se qėndron edhe prapa sulmeve tė sė martės nė Belgjikė ku u vranė 31 persona dhe u lėnduan 270 tė tjerė.


Autoritetet e sigurisė nė Irak kanė thėnė se sulmi me bombė ka ndodhur gjatė njė ndeshjeje nė njė stadium tė vogėl nė qytezėn Iskanderiyah, rreth 50 kilometra larg Bagdadit.

/tetovasot


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.