Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Tė ndryshme : Lėngu me mjaltė qė ju dobėson 3 kg nė javė
Postuar nga redaksia Kyqur 2016/3/22 14:06:52 (3367 Lexime)


Ēdokush dėshiron tė ketė njė trup tė bukur. Studieuesit sė fundmi kanė zbuluar se njė lugė kafeje me mjaltė ēdo ditė mund tė bėjė ēudira pėr organizmin tuaj. Mjafton tė zėvendėsoni sheqerin me mjaltė dhe ju do tė mund tė humbisni shumė nė peshė, shkruan Femina.al

Ndėrsa lėngu magjik qė ju bėn tė humbisni deri nė 3 kg nė javė ėshtė: ujė i ngrohtė mė 1 lugė mjaltė dhe limon, e konsumuar 3 herė nė ditė, mėngjes esėll, pas dreke dhe nė darkė.


Mjekėt gjithashtu kėshillojnė tė konsumohen shumė perime, pak fruta, aspak patate, shumė pak karbohidrate dhe gjithēka tjetėr qė nuk pėrmban yndyrė. Gjithashtu ėshtė shumė e rėndėsishme qė tė eliminojmė nga dieta jonė e pėrditshme ato qė njihen si “ushqimet mbeturina”.

/portalb


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.