Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Kuriozitete : 7 gjėrat qė njerėzit e suksesshėm i bėjnė para se tė flenė
Postuar nga redaksia Kyqur 2016/3/22 2:43:20 (298 Lexime)


Gjėja e fundit qė e bėni para se tė flini ka rėndėsi pasi qė disponimi i sė nesėrmes dhe niveli i energjisė varen nga sa orė gjumė keni bėrė, dhe se a keni fjetur mirė.

Njerėzit e suksesshėm e kuptojnė se suksesi i tyre fillon dhe pėrfundon me njė shėndet tė mirė fizik dhe psikologjik, gjė qė mė sė shumti varet nga gjumi i mjaftueshėm, raporton lajmi.net.

Kjo ndoshta ėshtė se pėrse rutinat e mira para gjumit janė tė rėndėsishme pėr ta.Lajmi.net i sjellė pėr ju 7 gjėrat qė njerėzit e suksesshėm i bėjnė para se tė flenė.

1) Ata lexojnė
2) Ata e ndėrpresin ēdo lidhje me punėn e tyre
3) Nuk rrinė nė celular
4) E pėrpilojnė njė listė tė gjėrave qė duan t’i bėjnė ditėn tjetėr, apo gjatė jetės sė tyre
5) Kalojnė kohė me familjen e tyre
6) Meditojnė
7) Pėrkujdesėn pėr higjienėn personale

/portalb


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.