Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Maqedonia : Lėvizja BESA kryeson nė anketėn e INA, vazhdon votimi
Postuar nga redaksia Kyqur 2016/3/20 10:41:28 (221 Lexime)


Sipas anketės nė faqen e agjencisė lajmeve INA lidhur me rejtingun e partive politike, prinė Lėvizja BESA, duke pasuar mė pas LR-PDSH, PDSH, BDI dhe parti tjera. Ky rezultat ėshtė nga java e parė e votimeve, ndėrsa anketa vazhdon pėr njė muaj. Nė javėn e parė deri tani kanė votuar 3317 votues qė kanė votuar nė pyetjen.


Pėr cilėn parti do tė votoni nė zgjedhjet e 5 qershorit ?

BESA (25%, 819 Votes)
LR – PDSH (24%, 793 Votes)
PDSH (13%, 447 Votes)
BDI (13%, 438 Votes)
Asnjė (8%, 281 Votes)
UNITETI (8%, 275 Votes)
RDK (7%, 224 Votes)
PPD (1%, 39 Votes)
Total Voters: 3,317

/INA


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.